1 / 8
Mini Cooper S
6.700 €
Цената не е фиксна
6.900 €
29.01.2023 14:50

Чаир / Скопје

Марка:

Mini

Модел:

Cooper S Clubman

Година:

2008

Гориво:

Бензин

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

128 kw / 174 ks

Kласа на емисија:

Останато

Mini cooper S clubman 1.6 benzin 172 hp
Registriran do 15.11.2023
Ekstra socuvan
Start-stop
Panorama
Full oprema
Navigacija
Greaci na sedista
Klima
Auto start
6 brzini
Kozhen entrerier
Bandazi Mini 17 ki
Komandi na volan
Folii na stakla so A-test
Mozna zamena


Bez nikakvi dopolnitelni vlozhuvanja
VIBER 072/262-546

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Ivan
Потврден огласувач
072262546
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам