1 / 2
Shiten 2 Banesa ne Strugë. Se prodavaat 2 stanovi vo Struga
По Договор
29.01.2023 12:41

Струга / Струга

Број на соби:

4

Квадратура:

87 m²

Греење:

Друго

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Година на градба:

2022

Година на реновирање:

2022

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Struga

Shiten 2 banesa ne Struge
Banesat jan te rea ende te pa banuara
Banesat jan me siperfaqe 87m2 dhe 103m2
Banesat jan ne përdhes
Cmimi sipas marreveshjes
071343575

Se prodavaat 2 stanovi vo Struga
Stanovite se novi
Stanovite se so povrsina od 87m2 i 103m2
Stanovite se na prizemje
Cena po dogovor
071343575

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Krenar
Потврден огласувач
071343575
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам