1 / 1
Motor 2.0i ALT za A4 B6 2002
360 €
04.01.2023 01:33

Кичево

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2002

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

96 kw / 131 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se Prodava Motor od A4 B6 2.0i ALT 96kw 2002
Imam i :
-Bombini x4
-Klapna
-Servo pumpa
-Alternator
-Set (Zamaec lamela potisna ) Super sostojba
-MAF senzor (bosch nov)
-Skoro site creva i plastiki

Komplet extra cena

071200928

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Tomce
Kicevo
Потврден огласувач
071200928
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам