1 / 10
Bmw C650 Sport
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

09.01.2023 16:33

Охрид / Охрид

Марка:

BMW

Вид:

Скутер

Година:

2017

Модел:

C650 Sport

Километри:

15000

Perfekten
Naslon na zadno sediste
Greaci na sediste,
Momentalno e Vo Svajcarija
Po dogovor moze da se donese mkd
Kontakt na Viber na Makedonski broj 072242320
Ili Svajcarski Broj WhatsApp , Tel +41768222002

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

KLIMENT
Потврден огласувач
071532292
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам