1 / 1
Gateway P-6822
1.000 МКД
14.01.2023 17:10

Карпош / Скопје

Производител:

Останато

Xaрд диск HDD:

100 GB

РАМ Меморија:

2 GB

Модел на процесор:

Intel Core 2 Duo

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

17 инчи и поголеми

Gateway P-6822
за делови
со изгорена матична плоча

со оригинален полнач и батерија

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Vladimir
Потврден огласувач
077 813138
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам