1 / 10
Polo 1.2 benzin-plin 2006
3.200 €
29.01.2023 14:33

Виница / Виница

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Polo

Година:

2006

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

50 kw / 68 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava vw polo 2006 god
1.2 benzin-plin
4 novi gumi
Smeneto kais i zategac, ulje filter
Klima ispravna
Reg. Do 07.2023 god

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

stole
Потврден огласувач
078327024
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам