1 / 12
BMW 520d EfficientDynamics 2011
14.900 €
Цената не е фиксна
02.02.2023 06:47

Гостивар / Гостивар

Марка:

BMW

Модел:

520

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

135 kw / 184 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Се продава BMW 520d F10 EfficientDynamics 2011 Купено ново во Македонија во M-CAR
Опрема:
-PDC оптички паркинг сензори
-Xenon adaptive Фарови
-Адаптивен Темпомат
-Греење на предни седишта
-Sport Automatic менувач
-Кожен ентериер
-M Sport волан
-Прилагодување на возење (Normal, Traction, Sport и Sport plus)
Возилото има направено голем сервис на 188.000 км, и редовни сервиси на секои 10.000 км, Поседува целосна дигитална историја од CarVertical. Колата е купена нова во Македонија од прв сопственик, не е увезувана.
Може Замена за помало возило, до 5000€ со ваша доплата

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Borce
Потврден огласувач
078256511
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам