1 / 6
Masina za cigari
2.500 МКД
07.11.2022 14:43

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Se prodava originalna mashina za pravenje cigari od OCB,
Lesna i prakticna za koristenje,
Samo nekolku pati koristena

Категорија: Останато

Се продава од:

Viktor
Потврден огласувач
078227313
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам