1 / 2
Jura Impressa X70
250 €
22.11.2022 13:00

Струмица / Струмица

Испраќам по карго    

Машината е донесена од Швејцарија
Jura Impressa X70 е машина за кафе со сопствена мелница
Работи префекно
Сервисирана
Редовно одржавана
Карактеристики:
Самочистење
Можност за регулирање на температурата на водата
Можност на регулирање на нивото на водата
Можност за регулирање на јачината на кафето
Опции:
Кратко еспресо
Долго еспресо
Екстра долго еспресо
Две кратки еспреса
Две долги еспреса
Правење пена
Пуштање на топла вода
Со машината гратис одат Jura апчиња за самочистење оргинални донесени од Швејцарија

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Апарати за кафе

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
072771580
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам