1 / 12
Se prodavat skii, cizmi i stapcinja
1 €
07.11.2022 18:27

Битола / Битола

Se prodavat skii(120cm-180cm), cizmi(39br-45br) i stapcinja komplet ili oddelno
Ceni od 80-120 evra komplet vo zavisnost od modelot
Za kupen komplet skii i cizmi gratis stapcinja
ZA INFORMACII JAVETESE NA BROJOT 076-277-606 DEJAN

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Справи / Опрема

Се продава од:

Elena
Потврден огласувач
071247718
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам