1 / 7
NISAN ATLEON SMEČAR
По Договор
02.01.2023 20:51

Струга / Струга

NISAN ATLEON SMEČAR
2003 God
7m3
Uvezen Vo odlicna Sostojba
Za informaci za Kamionot ve molime 070362157
Ili na 070998066

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

maloya25
Kej 8mi Noemvri
Потврден огласувач
070212407 -070362157 - 070261157
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам