1 / 12
Куќа во Чаир
150.000 €
Со вклучен ДДВ
26.01.2023 13:12

Чаир / Скопје

Број на соби:

6

Квадратура:

170 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

200 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Година на градба:

1990

Година на реновирање:

1990

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Ul.Kemal Ataturk br.11

Se prodava kuka vo Cair na ulica Kemal Ataturk br.11

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Skopje
Потврден огласувач
077974083
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам