1 / 1
Американска компанија бара диспечер
1 €
15.03.2023 19:58

Аеродром / Скопје

Категорија:

Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол :

Не е важно

Образование:

Останато

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Многу добро

Компанија од областа на trucking индустријата со седиште во Америка (Индијана и Илиноис) за канцеларијата во Скопје бара искусен диспечер исклучиво за STRAIGHT BOX TRUCKS. Месечна плата плус бонуси. Контакт исклучиво наViber, WhatsApp 13053025824

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Goran
Franjo Kluz 2/1-125
Потврден огласувач
074243093
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам