1 / 6
Audi A6 Avant 3.0tdi quattro
1 €
Цената не е фиксна
14.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.01.2023 12:51

Виница / Виница

Марка:

Audi

Модел:

A6

Година:

2013

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

150 kw / 204 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Prodavam Audi A6 Avant 3.0tdi quattro 204ks
God. 2013
Menuvac: Avtomatik
Km: 186000
Oprema
ESP/ABS/AIRBEG
star/stop system
Cruise control
Bi-xenon svetla
Kozen enterier
Kozen volan so komandi
Priprema za tel. I multimedia
Praking senzori
Novi gumi
3 kluca servisna kniska
Navi SD so mapa na evropa
I uste mnogu druga oprema
Moze da se carine za eden den
Za poveke inf. Na tel.
071/379-890
071/379-890
071/379-890

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ivan
Потврден огласувач
071379890
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам