1 / 3
Industriska masina za sienje JUKI
5.500 МКД
17.03.2023 10:27

Виница / Виница

Se prodava industriska masina za sienje JUKI
Model:DLN-415-4 vo isprava sostojba moze da se vide i proba vo sekoe vreme.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Текстилна индустрија

Се продава од:

Ivan
Потврден огласувач
071379890
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам