1 / 6
iPhone 12 Pro
650 €
02.01.2023 03:26

Кичево

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

iphone 12 pro

Боја:

Silver

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

6 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

bez grepka - kako nov
kompletno pakuvanje
82% battery health

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава / Можна е замена од:

zZzZzZz
Потврден огласувач
079269929
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам