1 / 12
TRPEZARISKA MASA OD MASIVNO DRVO_OGLEDALO_LAMPA
21.500 МКД
Со вклучен ДДВ
09.01.2023 08:47

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Se prodavaat unikatni trpezariski masi od masivno drvo, stolni lambi, vinski kabineti, masivni ogledala, lusteri, klub masi, daski za seckanje itn.
Povelete vo salon "Wood Room" na Partizanska br 133 vo Karpos 4.
Info 075-392-424
e-mail woodroomsk@yahoo.com
Facebook Wood Room

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси

Се продава од: Претпријатие

Wood Room
Потврден огласувач
078377722
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам