Baram stan
1 €
25.11.2022 12:15

Охрид / Охрид

Број на соби:

3

Квадратура:

70 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Baram da iznajmam trosoben stan na podolg vremenski period po moznost nenamrsten

Категорија: Недвижности / Станови

Се бара за изнајмување од:

toni
Потврден огласувач
077743377
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам