1 / 2
Se prodava gradezno zemjiste 1500m2
40 €
08.11.2022 10:31

Гевгелија / Гевгелија

Квадратура:

1500 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava gradezno zemjiste 1500m2 pozadi Hotel Nar 40evra m2
so priklucena struja

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Viktor
Потврден огласувач
070320692
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам