1 / 4
Maska dolga topla zimska jakna
1.100 МКД
18.01.2023 08:03

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Мантили и јакни

Големина:

XL

Боја:

Други

Prodavam maska, dolga, topla, temnoteget boja. Od stranstvo. Golemina XL, moze i za XXL.. Evtino. Moze po kargo.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

blasko
Потврден огласувач
070538608
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам