1 / 11
Audi 80 1.9 TDI
70.000 МКД
08.11.2022 10:58

Неготино / Неготино

Марка:

Audi

Модел:

80

Година:

1993

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Возилото е во исправна состојба регистрирано до 05.11.2022
- Алуминиумски бандажи со летни гуми 1,5 години стари. 2 Зимски гуми со челични бандажи
- Евро кука, Клима - неисправна, Централно, Магларки, Серво, Централно.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

ilija
Потврден огласувач
070393822
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам