1 / 1
Bluetooth 3.5mm AUX Audio Home MP3 Car Receiver-Novi
450 МКД
Со вклучен ДДВ
20.12.2022 11:49

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Wireless Bluetooth 3.5mm AUX Audio Stereo Music Home MP3 Car Receiver Adapter

Безжичен Блутут адаптер (приемник) со 3,5мм приклучок и вграден микрофон.
Се поврзува во 3.5mm AUX приклучокот во радиото во автомобил, или во домашен музички систем и со тоа се овозможува опцијата за безжично поврзување и слушање на музика преку bluetooth од мобилен телефон, таблет, лаптоп или десктоп компјутер.

On/Off Button
built-in microphone, support hands free, can connect microphone and support phone calling through Bluetooth receiver
Sleep mode for saving power
Compatible with home stereos / speakers, car stereos, headphones
Support iPhone, Android phones, other smart phones which support Bluetooth A2DP profile

Moznost za on-line plakanje i isporaka po brza posta.

Tel. 02/ 32 32 488
www.premium.com.mk

Категорија: Компјутери / Останато

Се продава од:

R
Kosta Novakovik 17
Потврден огласувач
02/ 3232488
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам