1 / 2
Canon 5D mark 4
1.250 €
Цената не е фиксна
05.01.2023 10:09

Куманово / Куманово

Резолуција:

8,1-10 Мегапиксели

Марка:

Canon

Koristen 5d mark 4 so 160k shutter. vo odlicna sostojba.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Се продава од:

canon
Потврден огласувач
070587869
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам