1 / 1
Redmi Note 9 Pro kako nov
8.300 МКД
Цената е фиксна
8.500 МКД
16.01.2023 13:10

Штип / Штип

Марка:

Xiaomi

Модел:

Note 9 Pro

Боја:

White

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

6 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

Se prodava
Redmi Note 9 Pro
komplet so site dodatoci i kutija
Telefonot e fabrika kako nov

moze zana za Iphone 7/8/X

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава / Можна е замена од:

Dejan
Потврден огласувач
074609629
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам