1 / 12
BMW M740Xd
По Договор
04.06.2023 21:11

Струга / Струга

Марка:

BMW

Модел:

740

Година:

2018

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2024

Сила на моторот:

235 kw / 320 ks

Kласа на емисија:

Останато

BMW M740Xd

NAJ FULL OPREMA KOLATA E KAKO NOVA

PROVERKA PO VASA ZELBA

MOZNA ZAMENA

070635644

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

PREMIUM
Потврден огласувач
070998066 070635644
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам