1 / 9
PORSCHE CAYENNE 3.0
По Договор
28.03.2023 21:05

Струга / Струга

Марка:

Porsche

Модел:

Cayenne

Година:

2013

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

180 kw / 245 ks

Kласа на емисија:

Останато

PORSCHE CAYENNE 3.0 245 PS

NAJ FULL OPREMA EKSTRA SOSTOJBA

070635644

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

PREMIUM
Потврден огласувач
070998066 070635644
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам