1 / 3
Aprilia Pegaso 650 i.e
2.700 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.01.2023 11:22

Охрид / Охрид

Марка:

Aprilia

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2004

Модел:

Aprilia Pegaso 650 i.e

Километри:

25000

Kompletno ispraven servisiran.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

Riste
Потврден огласувач
076403430
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам