1 / 8
Se izdava garsoniera
9.000 МКД
23.11.2022 13:00

Охрид / Охрид

Број на соби:

1,5

Квадратура:

40 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2010

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

Запад

Izdavam komplet opremena garsoniera vo Ohrid, naselba Ohridati Stanot e na visoko prizemje, vednaś vseliv zaklučno so Juli 2023 god.
Stanot e so minimalni režiski trośoci.
Ane 070 941 582

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Aleksandar
Потврден огласувач
070960530
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам