1 / 2
Techniks CD pleer
2.800 МКД
24.01.2023 18:00

Гази Баба / Скопје

Prodavam odlicen cd pleer smenet e laserot staven e nov cita bez problem sekakvi cedinja .ima i orginalno dalecinsko.modelot e sl-pg380A

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Се продава од:

Ivica
Потврден огласувач
078290367
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам