1 / 3
Lenovo Ideapad 320-15AST
98.765 €
09.11.2022 00:00

Чаир / Скопје

Производител:

Lenovo

Xaрд диск HDD:

2 TB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

AMD A-Serie

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Lenovo Ideapad 320-15AST
dobra sostojba .....baterija ne samo na polnac
germanska tastatura cena po dogovor

lice za kontakt Ismail 070 688 507

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Vlad
Потврден огласувач
076528930
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам