1 / 5
Најнов Pure Sine Wave Power INVERTER 24V/230V - 7000W!
26.500 МКД
Цената е фиксна
01.02.2023 05:00

Сопиште / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Време е за Соларни системи (Фотоволтаици)!
Најнов Pure Sine Wave Power INVERTER 24V/230V-7000W!
Peak Power 7000W,
Continuous Power 3500W!
Располага со сите електронски заштити,
Располага со дисплеј за напонот на акумулаторот и дисплеј на излезниот напон од 230V/50Hz како напонот на мрежата.
Располага со далечинско,
USB=5V/3,1А,
Располага со Smart вентилатори.
Напомена:
Сите кои ќе го купат овој одличен Инвертер ќе добијат стручни информации за неговите можности на примена, приклучување и СЕ друго!!
Ова се однесува и на сите мои други на огласот!

Категорија: Дом и Градина / Соларни систeми и Опрема

Се продава од:

High-End tube preamp
Потврден огласувач
075616218
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам