1 / 4
Nov so etiketa
1.500 МКД
09.11.2022 08:03

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tип на облека:

Фустани

Големина:

M

Боја:

Црна

Ednostaven,a stoi prekrasno
Detali od Eko koza
So etiketa
077 606 650

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женска Облека

Се продава од:

buba
Потврден огласувач
077 606 650
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам