1 / 5
SVETLO TOPEAK
20 €
09.11.2022 09:02

Скопје Центар / Скопје

Prodavam svetlo TOPEAK kupeno od specialized vo ispravna sostojba samo treba da se kupat novi tri baterii.
075 450 323

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Делови за Велосипеди и додатоци / Осветлување

Се продава од:

Zoki
Потврден огласувач
075450323
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам