1 / 3
Se prodava uba kuka na top location centar vo Ohrid.
178.000 €
16.12.2022 07:19

Охрид / Охрид

Број на соби:

7

Квадратура:

210 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

25 m²

Тип на домот:

Дуплекс - Лепена куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Ohrid

Se prodava uba kuka na top location centar vo Ohrid.
⭐210m2
⭐3 kata po 70m2
⭐Dvor
⭐Garaza plus 1 Parking mjesto
⭐Grejanje na paleti i solar
Tel. : 071 868 800 Swetlana

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Астера Дом
Скопје
Потврден огласувач
071868800
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам