1 / 11
Apartmani so pogled na ezero
1 €
13.01.2023 11:14

Охрид / Охрид

Број на соби:

3

Квадратура:

35 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

10 m²

Тип на домот:

Вила

Состојба:

Нова

Опрема:

Луксузен

Година на градба:

2018

Година на реновирање:

2018

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Ohrid

Izdavam apartmani so pogled na ezero na odlicna lokacija vo stariot del na gradot

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува од:

Kliment
Потврден огласувач
078375771
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам