1 / 8
Merida Big Seven
380 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.01.2023 08:32

Струмица / Струмица

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

27 "

Големина на рам:

18 "

Merida Big Seven

Рам: М
Големина на гуми: 27.5”

Цена: 380€

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Vase
Потврден огласувач
078414805
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам