1 / 12
PORSCHE PANAMERA 4S 2017 G
67.500 €
Цената е фиксна
09.03.2023 14:47

Штип / Штип

Марка:

Porsche

Модел:

Panamera

Година:

2017

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Купеа

Боја:

Бела

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

341 kw / 464 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Porsche Panamera 4S 4x4 Chrono Paket Soft Close Panorama 21 bandazi Matrix farovi uvezena od Porsche Germania redoven servis vo ovlasten servis INFO NA TEL 071227346

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

RZR
Потврден огласувач
071227346
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам