1 / 2
Boca za medicinski kislorod 10 L. polna
300 €
30.11.2022 13:23

Ѓорче Петров / Скопје

Boca za medicinski kislorod 10 L. polna, Atestirana, vnesena vo sistem.

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Останато

Се продава од:

Viktor
Потврден огласувач
076455142
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам