1 / 3
Ѕидни ламби
1.500 МКД
Цената е фиксна
16.01.2023 20:41

Битола / Битола

Овие ма слика се материјал прохром можи и сериско поврзување 220воти сијалици

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / Ѕидни лампи

Се продава од:

Petre
Потврден огласувач
075320494
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам