1 / 10
GERMANSKI VELOSIPED
650 €
Цената е фиксна
14.01.2023 17:49

Аеродром / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

26 "

VELOSIPEDOT E PROIZVEDEN 2018GOD KUOEN E NOV OD GERMANIJAIMA ODLICNA OPREMA XT ALVEO MENUVAC 3*9 GLICERINSKI KOCNICI SO DISKOVI NA DVETE TRKALA 28'DUPLI BANDASI SO NOVI CONTINENTAL NOVI GUMI. VELOSIPEDOT E KORISTEN SAMO ZA DO RABOTA I DO MARKET I ZA REKREACIJA NA KEJOT NA VARDAR. 070 329 234

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Marjan
Потврден огласувач
070329234
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам