1 / 4
Продавам појачала и еквилајзер
По Договор
29.01.2023 14:44

Кичево

Pioneer SA-610 - 7000 ден.
PIoneer A-602R - 7000 ден.
Equil. Sansui RG-707 Reverb, Eho effect, со приклучок за гитара и микрофон- 5000 ден.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава од:

Mite
Потврден огласувач
079-318-272
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам