1 / 1
Dell Optiplex 7010
4.500 МКД
Цената е фиксна
12.01.2023 14:25

Скопје Центар / Скопје

Xaрд диск HDD:

250 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Core i3

Тип на хaрд диск:

HDD

I3 -3240 3.4GHz
4GB DDR3
250GB HDD
Licenciran Win7 Pro
Garancija 6 meseci

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава од:

Dalibor
Потврден огласувач
078454517
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам