1 / 10
Ш.7194 СЕ ПРОДАВА СТАН ВО Т.ПОЛЕ
850 €
Цената не е фиксна
30.01.2023 12:55

Чаир / Скопје

Број на соби:

2,5

Квадратура:

67 m²

Греење:

Нема

Спрат:

8 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

ШИФРА - 7194
СЕ ПРОДАВА СТАН ВО Т.ПОЛЕ ОД 67 М2 НА 8 КАТ СО ЛИФТ , 1 СПАЛНА, 2 ТЕРАСИ , 1 ВЦ , СО МОЖНОСТ ЗА НАДГРАДБА , РЕНОВИРАН , ВЕДНАШ ВСЕЛИВ
ЗА ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ 075/278-789
075/496-670
https://mileniumkom.mk/
facebook - pages mileniumkom
instagram - agencija_mileniumkom

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

АГЕНЦИЈА МИЛЕНИУМ КОМ
K.J.PITU 26
Потврден огласувач
075/496-670 075/278-789 071/377-770
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам