1 / 10
Машка ЈАКНА
2.000 МКД
20.01.2023 12:13

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Јакната е нова купена од Германија.
Големина на јакната XL, отпорна на ветар, полнета со тенцел влакна кои штитат од струење на воздух. Многу квалитетна и топла за носење. ( Не е од кинеско производство )

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Облека

Се продава од:

ГОГО
Потврден огласувач
075-581-117
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам