1 / 6
audi a4 1.8t quattro
2.700 €
10.01.2023 22:20

Демир Хисар

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

1996

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

odlicno servisirano,so dva para bandasi,novo maslo,nov antifriz,smeneti vodna pumpa termostat,visko perka,rebrasti,novi zadni diskovi,patosnici novi gumirani,aluminiumski 17ki so odlicni letni gumi,15ki aluminiumski so odlicni zimski gumi,se si e ispravno,sasija dosta zdrava ne skapuva ovaa kola,brza,ekonomicna ima dosta da se kazuva

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

josip
partizanska
Потврден огласувач
070705114
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам