1 / 8
SEAT IBIZA 1.4 TDI 2009 GOD
5.300 €
Цената не е фиксна
02.12.2022 11:54

Струга / Струга

Марка:

Seat

Модел:

Ibiza

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

59 kw / 80 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Kolata e vo odlicna sostojba.
FULL OPREMA:
-2 KLUCEVI
-KLIMA
-ABS
-ELEKTRICNI STAKLA
-CENTRALNO
-AIR BAG
-FABRICKO CD RADIO
-AUX
-PERFEKTNA MEHANICKA I TEHNICKA SOSTOJBA.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

xxxx
Потврден огласувач
070916888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам