1 / 2
Bantasi bandasi celicni za OPEL 13KI 4X100
1.000 МКД
1.200 МКД
28.01.2023 21:04

Кичево

Тип на бандаж:

Челични

Ширина:

6J

Дијаметар:

13

Дијаметар на дупка:

100

Број на дупки:

Со 4 дупки

Prodavam 2 celicni bantasi za opel 13ki 4x100 1000 denari dvata.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Се продава од:

sinisa
Потврден огласувач
071595969
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам