1 / 6
Honda integra
7.200 €
12.01.2023 10:15

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Honda

Вид:

Скутер

Година:

2012

Модел:

Integra

Километри:

40000

Honda integra na prodazba
Trite originalni kuferi se vkluceni vo prodaznata cena.
Kratok puig vizir ( originalniot istotaka se dava na kupecot)
Led smigavci silikonski
Kratok rep
LeoVince carbon look slip on auspuh.
Mischelin road4 gumi predna zadna.

Za podetalni info:

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Erkan
Потврден огласувач
072235226
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам