1 / 4
Se prodava plac vo blizina na res. 'Arra'
200 €
29.12.2022 11:27

Тетово / Тетово

Квадратура:

1250 m²

Тип на земјиште:

Градежно

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac vo blizina na res. 'ARRA' vo Tetovo.
_______________
▪️ Placot se deli na cetiri parceli.
_______________
▪️ Plac 1: 312m2
▪️ Plac 2: 313m2
▪️ Plac 3: 297m2
▪️ Plac 4: 329m3
▪️ Namena: Stanbeno delovna
_______________
Cena:
➧200€/m2

Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏠

📞 +38970381888
📞 +38971365555
📧 info@elinor.mk

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам