1 / 1
Gotvac kuvar salaterka kelner
2.000.000 €
23.11.2022 13:32

Охрид / Охрид

Категорија:

Туризам и угостителство

Пол :

Не е важно

Образование:

Останато

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Plata po dogovor
+osiguranje
+k15
+sopstven prevoz
+hrana
+odmor
+dvosmensko rabotenje (ednosmensko)
Poveke inf na viber
RESTORAN KOMPLEKS MINAMI
https://www.kompleksminami.com/

Категорија: Вработување / Нудам работа

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам